Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області розташований в типовій двоповерховій будівлі загальною площею 2488,8 кв. м.. Проектна потужність складає 320 місць. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.

Заклад забезпечено природним та штучним освітленням, централізованим водопостачанням і каналізацією, централізованим опаленням. В дошкільному закладі встановлено індивідуальний тепловий пункт.

Для організації освітньої діяльності в дошкільному закладі є:

- 12 вікових груп. В групових приміщеннях створені необхідні умови для організації освітньої та ігрової діяльності. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. Розвивальне середовище у групових кімнатах організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям;

- музична зала;

- спортивна зала;

- спортивний майданчик;

- методичний кабінет;

- сенсорна кімната;

- 3 кабінети вчителя-логопеда;

- 2 кабінети вчителя-дефектолога;

- кабінет практичного психолога;

- медичний кабінет з ізолятором;

- кабінет діловода;

- харчоблок;

- пральня.

Всі приміщення дошкільного закладу забезпечені необхідними меблями та ігровим обладнанням.

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi