• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Історія нашого закладу

Історія дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області нараховує понад 40 років.
Для історії - це мить. Для людини - це вікова сходинка, а для існування дошкільного закладу - це певний етап трудової діяльності його колективу і час постійного пошуку, творчості, який почався у грудні 1975 року і триває дотепер.
З перших днів заснування дошкільного закладу під назвою "Оленка" керувала Ковінько Людмила Василівна - людина енергійна, віддана своїй справі, грамотний досвідчений фахівець, щира і гостинна господиня своєї установи, яку очолювала майже 30 років. На той час дошкільний заклад був підпорядкований комбінату ШИН і ГТВ. Як один з найкращих садочків міста, неодноразово приймав іноземні делегації та був переможцем багатьох міських та обласних конкурсів. За роки існування садочка випущено 3302 дитини. Чимало з них повернулися сюди вже маючи диплом спеціаліста, приймаючи педагогічну естафету від своїх батьків та вихователів. Три династії педагогів віддали своє серце дітям.

З 1 січня 2005 року дошкільний заклад перейшов у підпорядкування управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та очолила його Юрченко Людмила Олександрівна - найкращий організатор, ініціатор багатьох добрих справ. Саме під час її керування з 1 вересня 2009 року в дошкільному закладі була відкрита перша компенсуюча група для дітей з затримкою психічного розвитку та розладами аутистичного спектру, а з 1 вересня 2016 року - друга.

Актуальним питанням сьогодення є надання можливостей для рівної участі дітей з осбливими освітніми потребами в загальній системі здобування освіти, для індивідуального вибору і отримання спеціальних послуг і пристосуваннь для тих, кому це необхідно. Розуміючи дану проблему, в дошкільному закладі з 1 вересня 2016 року функціонують інклюзивні групи, де кваліфіковані спеціалісти допомагають адаптувати освітню програму та навчальне середовище, проводять корекційно-ровиткові заняття з дітьми з особливими освітніми потребами.

Рішенням Білоцерківської міської ради від 21.06.2012 року №647-27- VІ, садочок переіменовано у дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області.

Рівень освітньої діяльності в дошкільному закладі був і залишається високим.

Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області.
Приміщення типове, розраховане на 320 місця. Матеріальна база задовільна. У дошкільному навчальному закладі 12 групових приміщень, 1 спортивний зал, 1 музичний зал, які оснащені необхідним ігровим, спортивним, дидактичним обладнанням.
В ДНЗ функціонує 2 групи дітей раннього віку, з них 1 інклюзивна група;
10 дошкільних груп, з них 2 групи компенсуючого типу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, 2 групи компенсуючого типу для дітей із затримкою психічного розвитку, 3 інклюзивні групи.
Кiлькiсть переглядiв: 1013

Коментарi